Нападник Динамо Беніто / фото ФК Динамо Київ

У понеділок, 11 грудня, в рамках 17-го туру Української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало "Оболонь".

Гра проходила на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського і завершилася перемогою господарів поля.

Підопічні Олександра Шовковського відкрили рахунок на 67-й хвилині - автором голу став нігерійський нападник Беніто. На 88-й хвилині перевагу "біло-синіх" подвоїв Владислав Ванат, який реалізував пенальті.

Футболісти "Оболоні" грали в меншості майже всю гру. На 13-й хвилині пряму червону картку отримав півзахисник "пивоварів" Вовкун, а на 84-й хвилині другу жовту отримав Мороз. Таким чином, команда закінчувала гру удев'ятьох.

"Динамо" - "Оболонь" - 2:0

Голи: Беніто, 67, Ванат, 88 пен

"Динамо": Бущан, Дубінчак (Вівчаренко 61), Сирота, Дячук, Тимчик, Бражко, Шапаренко (Андрієвський 66), Кабаєв (Караваєв 90), Буяльський, Волошин (Беніто 61), Ванат (Супряга 90)

"Оболонь": Кичак, Прокопенко, Лукʼянчук, Вовкун, Карась, Мединський, Косовський (Нагієв 46), Мороз, Черненко, Тарануха (Груша 70), Краснопір (Суханов 80)

Попередження: Волошин 31, Дубінчак 44, Мороз 75, Карась 76, Мединський 81, Мороз 84, Лук'янчук 88, Бражко 90+4, Андрієвський 90+4

Вилучення: Вовкун 13, Мороз 84

Відзначимо, що це вже четверта поспіль перемога "біло-синіх" після зміни головного тренера. Під керівництвом Олександра Шовковського кияни раніше обіграли "Кривбас" (2:0), "Рух" (2:0) і "Металіст 1925" (4:2).

Київське "Динамо" набрало 28 очок і піднялося на п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України. "Оболонь" з 14 балами йде на 13-й позиції.

У наступному турі Української Прем'єр-ліги київське "Динамо" зустрінеться з харківським "Металістом 1925", а "Оболонь" зіграє проти одеського "Чорноморця".