Олександр Зінченко відкрив рахунок у матчі / фото REUTERS

Збірна України 29 червня провела матч 1/8 фіналу Євро-2020 проти збірної Швеції. Команди грали на стадіоні "Хемпден Парк" в Глазго.

Матч завершився перемогою України в овертаймі - 2:1. Українська збірна вперше в історії вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи.

Збірна України вийшла вперед на 27-й хвилині матчу - Андрій Ярмоленко вирізав ідеальну передачу на Олександра Зінченка, а півзахисник "Манчестер Сіті" сильним ударом "прошив" голкіпера.

Але до перерви шведи відігралися - м'яч опинився у воротах Георгія Бущана після удару Еміля Форсберга і рикошету від ноги Іллі Забарного.

Переможний м'яч Україна забила в овертаймі, граючи в більшості - на 121-й хвилині Артем Довбик забив головою після подачі з лівого флангу.