![Георгій Бущан / фото REUTERS Георгій Бущан / фото REUTERS](https://images.unian.net/photos/2021_07/1626358385-3748.jpg?0.06788706886451568)
Воротар "Динамо" Георгій Бущан повідомив, що разом з партнерами по збірній України вони спільно створили фонд гуманітарної та військової допомоги.
"Об’єднуємося та допомагаємо один одному заради перемоги України.
Сьогодні разом з Тарасом Степаненком, Сергієм Сидорчуком, Миколою Матвієнком, Миколою Шапаренком та Сергієм Кривцовим вирішили розповісти про наш фонд. Спочатку кожен допомагав власноруч, але з часом побачили, що об’єднувати зусилля ефективніше.
Фонд поділено на дві частини: гуманітарну та військову. Ми збираємо запити зі всієї України та передаємо перевіреним людям в Іспанії та Італії – зараз це наші основні партнери, можливо, згодом географія розшириться. Далі організовується логістика для перевезення речей в Україну, що зараз непросто, але для українців немає нічого неможливого. Наші герої доводять щодня.
На фото частина допомоги (500 аптечок Ifak aids, 50 бронежилетів (захист 4+) та 5 тепловізорів), що їде в Одесу, Мар’їнку та Миколаїв. Слава Україні", – написав Бущан в соцмережах.