Захисник "Баварії" Ніклас Зюле / фото REUTERS

У суботу, 12 лютого, в матчі 22-го туру чемпіонату Німеччини з футболу "Баварія" досить несподівано програла середняку "Бохуму" з рахунком 2:4.

Матч для лідера Бундесліги почався з гола Левандовскі, на який господарі швидко відповіли зусиллями Антві-Анджея. Далі сталося неймовірне і "Бохум" забив ще тричі до перерви, поставивши перед підопічними Нагельсманна дуже складне завдання.

Весь другий тайм мюнхенці провели в атаці, проте зуміли лише скоротити відставання - знову відзначився Левандовскі, точно пробивши по воротах з меж штрафного майданчика.

Чемпіонат Німеччини. 22-й тур

"Бохум" - "Баварія" - 4:2

Голи: Антві-Анджей, 14, Локадія, 38 (пен.), Гамбоа, 40, Холтманн, 44 - Левандовскі, 9, 75

"Бохум": Ессер, Даніло Соарес, Ляйтш, Белла-Кочап, Гамбоа (Стафілідіс, 72), Реджбечай (Машович, 90), Остерхаге, Лосілла, Хольтманн (Пантович, 80), Локадія (Польтер, 80), Антві-Аджей (Асано, 80)

"Баварія": Ульрайх, Люка Ернандес, Упамекано (Толіссо, 46), Зюле, Павар, Кімміх, Мюллер (Чупо-Мотінг, 64), Гнабрі, Коман (Забітцер, 75), Сане, Левандовскі

Попередження: Реджбечай, Гамбоа, Павар.

Відео голів:

У неділю, 13 лютого, у "Боруссії" Дортмунд з'явиться можливість скоротити відставання від лідера.

Чемпіонат Німеччини: положення команд у лізі

• Лідером чемпіонату Німеччини є "Баварія", у якої 52 набраних очки. "Боруссія" Дортмунд йде на другій позиції з 43 балами.
  • У зоні вильоту знаходяться "Аугсубрг" (16-е місце, 22 очки), "Штутгарт" (18 очок, 17-е місце), "Гройтер Фюрт" (18-е місце, 13 очок).