Карло Анчелотті / Фото REUTERS

У четвер, 19 січня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії, в якому мадридський "Реал" грав з "Вільярреалом".

Зустріч проходила на стадіоні "Ель-Мадрігал" і завершилася з рахунком 3:2 на користь "вершкових".

Підопічні Карло Анчелотті невдало розпочали зустріч: вже на четвертій хвилині господарі відкрили рахунок завдяки голу Етьєна Капу з передачі Жерара Морено. На 42-й хвилині Саму Чуквезе зміцнив перевагу "Вільярреала", асистував знову Жерар Морено.

На 57-й хвилині "вершкові" скоротили відставання в рахунку завдяки голу Вінісіуса, точний пас йому віддав Даніель Себальос. На 69-й хвилині захисник Едер Мілітао зрівняв рахунок у цій зустрічі. На 86-й хвилині матчу півзахисник Даніель Себальос з передачі Марко Асенсіо приніс команді вольову перемогу і вихід до чвертьфіналу Кубка Іспанії.

"Вільярреал" - "Реал" - 2:3

Голи: Капу, 4, Чуквуезе, 42 - Вінісіус, 57, Мілітао, 69, Себальос, 86

"Вільярреал": Йоргенсен, Фойт (Манді, 52), Альбіоль (Куенка, 46), Пау Торрес, Альберто Морено, Капу, Парехо, Алекс Баена, Чуквуезе, Піно (Моралес, 68), Жерар Морено

"Реал": Куртуа, Начо, Рюдігер, Мілітао, Менді, Кроос (Себальос, 56), Вальверде, Камавінга, Бензема, Вінісіус Жуніор, Родріго (Асенсіо, 56)

Попередження: Капу (8), Камавінга (36), Вальверде (72), Рейна (80), Алекс Баена (85), Пау Торрес (88), Вінісіус Жуніор (90), Рюдігер (90), Парехо (90)

Додамо, що український голкіпер "Реала" Андрій Лунін провів весь матч на лавці для запасних.

Наступний свій поєдинок мадридський "Реал" зіграє 22 січня проти "Атлетіка" Більбао в рамках 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.