Дортмундська Боруссія перемогла на виїзді Бешикташ / фото REUTERS

15 вересня були зіграні останні 8 матчів першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Донецький "Шахтар" в Тирасполі сенсаційно поступився "Шерифу" українського тренера Юрія Вернидуба.

У центральному матчі дня зустрічалися "Ліверпуль" та "Мілан", що є класикою європейського футболу. У вольовому стилі перемогла команда Юргена Клоппа.

Українець Едуард Соболь у складі "Брюгге" провів на полі всю гру проти ПСЖ та допоміг чемпіонам Бельгії відібрати очки в гранда. Соболь віддав гольову передачу, а поєдинок завершився з рахунком 1:1. Відзначимо, що Ліонель Мессі дебютував за французький топ-клуб в Лізі чемпіонів.

Ще один українець Олександр Зінченко також провів всі 90 хвилин на полі. Разом з "Манчестер Сіті" хавбек збірної України здолав німецький "Лейпциг". На 12-й хвилині Зінченко отримав жовту картку.

Суперники "Шахтаря" по групі "Інтер" та "Реал" майже зіграли внічию, але на останній хвилині основного часу переможний гол забив 20-річний вінгер "вершкових" Родріго.

Голи: Томорі, 9 (автогол), Салах, 49, Хендерсон, 69 - Ребіч, 42, Діас, 44

Незабитий пенальті: Салах, 14 ("Ліверпуль")

Група A

"Брюгге" - ПСЖ - 1:1

Голи: Ванакен, 27 - Еррера, 15

"Манчестер Сіті" - "РБ Лейпциг" - 6:3

Голи: Аке, 16, Мукіеле, 28 (автогол), Марез, 45+2 (з пенальті), Гріліш, 56, Канселу, 75, Жезус, 86 - Нкунку, 42, 51, 73

Ліга чемпіонів 2021-2022: головне

• Груповий етап Ліги чемпіонів стартував 14 вересня і триватиме до 8 грудня. Команди традиційно зіграють один проти одного вдома і на виїзді.
  • Графік матчів групового раунду: 1 тур - 14/15 вересня, 2 тур - 28/29 вересня, 3 тур - 19/20 жовтня, 4 тур - 2/3 листопада, 5 тур - 23/24 листопада, 6 тур - 7/8 грудня.
  • У плей-оф турніру вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи.
  • Матчі плей-оф стартують 15 лютого, а фінал запланований на 28 травня.
  • "Динамо" потрапило в груповий етап ЛЧ напряму, а "Шахтар" подолав два раунди кваліфікації.