Нападник Жирони Артем Довбик з партнерами по команді / фото facebook.com/gironafc

У суботу, 6 січня, були зіграні ряд матчів 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу.

"Жирона" з Артемом Довбиком у складі здобула впевнену перемогу над "Ельче" в гостях.

Голами у складі каталонського клубу відзначилися Дейлі Блінд і Ян Коуту.

"Ельче" - "Жирона" - 0:2

Голи: Блінд, 37, Коуто, 67

"Ельче": Сан-Роман, Каррейра, Бігас (Хосан, 64), Клерк, Мендоса, Гаспар (Гарсес, 89), Дональд, Моренте, Фебас (Кастро, 75), Меркау ( Фідель, 89), Мурад (Серхіо Леон, 75)

"Жирона": Хуан Карлос, Арнау, Ерік Гарсія (Блінд, 30), Хуанпе, Гутьєррес, Мартін (Алейш Гарсія, 85), Соліс (Кебе, 75), Коуто, Порту (Торре, 85), Валері, Стуані (Довбик, 75)

Попередження: Бігас, 24, Моренте, 90+1

Мадридський "Реал" в 1/16 фіналу Кубка Іспанії здобув перемогу над "Арандіною", яка є аутсайдером четвертого дивізіону іспанської першості.

На 54-й хвилині рахунок відкрив форвард "вершкових" Хоселу, реалізувавши пенальті. Через хвилину зміцнив перевагу мадридців Браїм Діас. У компенсований час третій м'яч у сітку воріт "Арандіни" забив бразильський вінгер Родріго.

У складі господарів єдиний гол забив Ралі Кабрал.

"Арандіна" - "Реал" - 1:3

Голи: Кабрал, 90+3 - Хоселу, 54 пен, Браїм Діас, 55, Родріго, 90+1

"Реал": Кепа, Вінісіус Тобіас (Альваро, 80), Каррільо, Начо, Фран Гарсія, Себальос, Камавінга (Родріго, 59), Пас (Мартін, 70), Гюлер (Вальверде, 59), Браїм Діас, Хоселу

Гол: Бенавідес, 57

Додамо, що мадридський "Реал" виграв Кубок Іспанії в минулому сезоні, у фіналі обігравши "Осасуну" з рахунком 2:1.