![Микола Морозюк / фото twitter.com/crizesporas Микола Морозюк / фото twitter.com/crizesporas](https://images.unian.net/photos/2021_06/1624803734-6019.jpg?0.8623353161853544)
Екс-півзахисник київського "Динамо", донецького "Металурга" й збірної України Микола Морозюк завершив свої виступи за турецький "Різеспор".
Про це клуб повідомив на своєму офіційному сайті.
![Колишній капітан Динамо попрощався з турецьким клубом Колишній капітан Динамо попрощався з турецьким клубом](https://images.unian.net/photos/2021_06/1624804285-2058.png?0.6318410180054466)
Морозюк поповнив склад "Різеспору" на повноцінній основі влітку 2019-го, підписавши угоду на два сезони з опцією продовження ще на 12 місяців. Проте сторони не скористалися можливістю продовжити співпрацю і не пролонгували контракт. Варто зазначити, що у сезоні 2018/2019 Микола виступав за "Різеспор" на правах оренди з київського "Динамо".
За три роки хавбек зіграв за турецький колектив 74 поєдинки, записавши до свого активу один гол і вісім гольових передач.
Нагадаємо, що на рахунку Морозюка 13 матчів за збірну України, в яких він зміг навіть один раз забити м'яч. Але з турецької Суперліги він не отримував виклики до головної команди країни.