Італія - Англія / фото REUTERS

11 липня на "Уемблі" в Лондоні пройшов фінальний матч Євро-2020, в якому зустрічалися збірні Італії та Англії.

Чемпіоном Європи стала збірна Італії.

Основний час матчу та овертайм завершилися внічию - 1:1. А в серії пенальті точнішими були італійці - 3:2.

Англійська збірна вийшла вперед вже на 2-й хвилині матчу - в першій же контратаці. Кіран Тріпп'єр подав з правого флангу, Люк Шоу підключився з протилежного флангу і метрів з шести в дотик направив м'яч у сітку.

Італія зрівняла рахунок на 67-й хвилині після кутового. Спершу Джордан Пікфорд перевів м'яч в штангу після удару Марко Верратті головою, але Леонардо Бонуччі встиг зіграти на добиванні.

У серії пенальті у Італії не забили Андреа Белотті і Жоржиньо, а у Англії - Маркус Рашфорд, Джейдон Санчо і Букайо Сака. Воротар італійської збірної Джанлуїджі Доннарумма відбив два удари.

Відео голів

Гол Шоу

Гол Бонуччі

Відео серії пенальті

Фінал Євро-2020: головне

• Євро-2020 стартував 11 червня - церемонія відкриття відбулася в Римі, а вирішальний матч проходив у Лондоні. Символічно, що в ньому грали Італія та Англія.
  • І Італія, і Англія до фіналу не програвали на Євро-2020.
  • Збірна Італії грала у фіналі чемпіонату Європи вчетверте в історії, а Англія - вперше, ставши 13-м в історії фіналістом Євро.
  • Італія може виграла чемпіонат Європи вдруге в історії та вперше за 53 роки.