Олег Собуцький-почесний президент агробізнесу / фото fcab.com.ua

Тимчасово відсторонений керівник Асоціації ветеранського футболу України та президента "Агробізнесу" Олег Собуцький прокоментував слова Олексія Михайличенка щодо рейдерського захоплення представниками УАФ Асоціації ветеранського футболу України.

Нагадаємо, Собуцький опублікував заяву, в якому звинуватив президента УАФ Андрія Павелка та першого віце-президента уаф Анатолія Дем'яненка у спробі рейдерського захоплення організації. Після цього перший віце-президент УАФ Михайличенко заявив, що "скандал, спровокований Собуцьким - це спроба зберегти вплив на ветеранський футбол, використовуючи деяких колишніх футболістів".

"Не усім ветеранам українського футболу вдалось отримати "вільну" посаду з хорошою заробітною платою в штатному розписі УАФ. Абсолютна більшість заслужених ветеранів національного футболу залишились повністю поза увагою керівника УАФ А. Павелка й інших функціонерів головного офісу українського футболу", - заявив у відповідь Собуцький.

Відео дня

Він нагадав, що національна збірна України серед ветеранів була заснована за його ініціативи в 2016 році і в даний час ця збірна провела понад 250 матчів по всьому світу.

"Звертаю увагу, що усі матчі ветеранів футболу відбувались під гаслом підтримки Героїв Майдану, українських військових та територіальної цілісності України. Близько 50 матчів збірна провела у зоні АТО/ООС. Збірна грала як на елітних стадіонах, наприклад "Олімпійському", "Львів Арені", так і у невеличких містечках, селищах, стадіони яких раніше не бачили зірок українського футболу", - розповів Собуцький.

За словами президента "Агробізнесу", десятки матчів вимагали значних матеріальних витрат, і тільки його компанія погодилася фінансувати повністю всю діяльність АВФУ, ставши єдиним спонсором ветеранської асоціації.

"Поруч з тим, жодного фінансування ветеранського футболу з своїх мільйонних витрат УАФ не здійснювала й взагалі не цікавилась проблемами футболістів, які завершили кар’єру у професійному спорті", - зазначив керівник АВФУ, підкресливши, що Асоціація ветеранського футболу України повинна самостійно обрати нового керівника ветеранського футболу, без жодного тиску від УАФ.