фото 1+1 Media

Футбольний клуб Динамо (Київ) та фандрейзингова платформа UNITED24 підписали меморандум про співпрацю. У його межах клуб перерахує 250 000 фунтів стерлінгів, зібраних під час благодійних матчів, для відновлення зруйнованого відділення Чернігівської міської лікарні № 3.

"Завдяки підтримці UNITED24 з усього світу МОЗ вже зміг закупити і автомобілі швидкої допомоги, і апарати ШВЛ, і багато важливого медичного обладнання. А Чернігівська міська лікарня стане першим проєктом UNITED24 з відбудови соціальної інфраструктури. І ми раді розпочинати його разом із легендарним клубом", — зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України на підписанні меморандуму з Динамо (Київ).

Лікарня потребує відновлення відділення рентгенології, зруйнованого російськими ракетами. Попри пошкодження, лікарня продовжує надавати необхідну медичну допомогу пацієнтам. 

Відео дня

"У цей складний час платформа UNITED24 стала надійною опорою та підтримкою для медичної системи України. За короткий період нам вдалося налаштувати роботу й системно закуповувати необхідне медичне обладнання для лікарень, зокрема у прифронтових областях. Відновлення рентгенологічного відділення — це можливість надавати якісну діагностику та медичну допомогу жителям усього регіону", — наголосив Віктор Ляшко, Міністр охорони здоровʼя України.

На зустрічі були присутні Віталій Сівков, перший віцепрезидент ФК Динамо (Київ), Максим Радуцький, директор із розвитку ФК Динамо (Київ), і голкіпер столичного клубу та національної збірної України з футболу Георгій Бущан.

"Сьогоднішня подія для Динамо - це офіційне підтвердження нашого партнерства з UNITED24, що триває з травня. Завдяки благодійним телемарафонам Save Ukraine у травні в Берліні та Embrace Ukraine у червні в Амстердамі, які організовували 1+1 media разом із нами та іншими партнерами, вже закуплено та встановлено рентген-апарати С-арки. Благодійними були й наші матчі - Match for peace #StopWarInUkraine. Всього відбулося 15 таких поєдинків. Знаковою стала гра в Ліверпулі з ФК "Everton". Саме завдяки цій грі та підтримці президента футбольного клубу буде відновлено зруйновану лікарню в Чернігові", - Віталій Сівков, перший віцепрезидент ФК Динамо (Київ).

Георгій Бущан подякував усім вболівальникам, які приходили на благодійні матчі у Європі та підтримували Україну.

"Match for peace #StopWarInUkraine, що відбувалися в європейських країнах, обʼєднали мільйони людей. Це були не просто футбольні ігри, а справжні антивоєнні події, що згуртували увесь світ навколо підтримки України та допомоги постраждалим від війни, розпочатої рф. Дякуємо всім вболівальникам і благодійникам за підтримку", - підкреслив Георгій Бущан, голкіпер ФК Динамо (Київ).

Довідка:

UNITED24 — Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За п’ять місяців роботи UNITED24 зібрано понад 190 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 — видатні спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, креативний директор Balenciaga Демна, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд.