Футболісти Олександрії святкують перемогу / фото ФК Олександрія

У понеділок, 29 серпня, був зіграний заключний матч другого туру чемпіонату України з футболу.

У Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" "Олександрія" здобула перемогу в непростому поєдинку проти "Миная".

Рахунок у грі був відкритий на 23-й хвилині - відзначився Максим Третьяков з передачі Владислава Калитвинцева. Цей рахунок тримався до завершення основного часу, а розв'язка трапилася в компенсований час і вийшла дуже драматичною.

Спочатку на 90+1 хвилині зустрічі забив Голуб і, здавалося, врятував "Минай" від поразки. Але, буквально через трохи більше хвилини часу, Андрій Цуріков приголомшливим ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч точно в "дев'ятку" воріт "Миная".

"Олександрія" - "Минай" - 2:1

Голи: Третьяков, 23, Цуріков, 90+3 - Голуб, 90+1

"Олександрія": Білик, Цуріков, Бабогло, Білошевський, Мірошниченко, Демченко, Волошин (Авагімян, 46), Рибалка (Дришлюк, 77), Третьяков (Шулянський, 72), Кобзар (Гринь, 77), Калитвинцев

"Минай": Бандура, Трубочкін (Рогозинський, 68), Немчанінов, Горін, Гончар (Паламар, 84), Твердохліб (Колесник, 84), Вітенчук, Хахльов (Голуб, 68), Кулієв, Вишневський, Касимов (Воробчак, 63)

Попередження: Авагімян, 47, Шулянський, 73 - Горін, 58, Голуб, 79

Також в цей день, кілька годинами раніше відбувся матч "Металіста" проти "Інгульця". Ця зустріч завершилася внічию - 1:1.

"Металіст" – "Інгулець" - 1:1

Голи: Коркішко, 7 (пен) - Клименко, 60

"Металіст": Рибка, Каплієнко, Мізюк, Федоров, Романюк, Ралюченко, Картушов (Книш, 79), Панасенко (Багачанський, 67), Танковський (Чідомере, 79), Підлепенець, Коркішко (Прядун, 60)

"Інгулець": Паламарчук, Саків (Резепов, 90+2), Ченбай, Ковальов, Нагієв, Кучеренко (Коробенко, 46), В. Близниченко (Смоляков, 75), Клименко, Запорожець, Одарюк (Козак, 46), Сітало (Марусич, 70)

Після двох зіграних турів в активі "Олександрії" 6 набраних очок, у "Металіста" 4 зароблених очки, у "Інгульця" один бал, у "Миная" - 0.

У наступному турі "Металіст" зіграє проти "Олександрії", "Минай" поміряється силами з "Колосом", а "Інгулець" зустрінеться з "Чорноморцем".

• "Олександрія" - "Минай" - 2:1

Нагадаємо, всі матчі чемпіонату України з футболу в умовах воєнного часу проходять без глядачів.