![Володимир Єзерський / фото УАФ Володимир Єзерський / фото УАФ](https://images.unian.net/photos/2022_04/1649166386-1684.jpg?0.6793026758010781)
Відомий у минулому захисник київського "Динамо" і донецького "Шахтаря", а нині тренер збірної України (U-19) Володимир Єзерський вже більше місяця у складі добровольчого батальйону обороняє столицю України від російських загарбників.
Про це повідомив журналіст і футбольний аналітик Євген Гресь.
"Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Володимир Єзерський більше місяця тримав оборону Києва у складі одного з добровольчих батальйонів", - написав Гресь у Instagram.
![Знаменитий екс-гравець Динамо і Шахтаря зі зброєю в руках обороняє Україну Знаменитий екс-гравець Динамо і Шахтаря зі зброєю в руках обороняє Україну](https://images.unian.net/photos/2022_04/1649166417-1516.png?0.8409003473952721)
Нагадаємо, оборона Києва почалася з другого дня війни РФ проти України, 25 лютого. Українські воїни билися за столицю більше місяця. 30 березня російські окупанти були змушені відступити від Києва, а вже 2 квітня Київська область була повністю звільнена від ворога.
Зазначимо, що Володимир Єзерський не єдиний спортсмен, який став на захист України. У складі українських військових підрозділів борються з російськими військами представники самих різних видів спорту: Сергій Стаховський, Василь Ломаченко, Ярослав Амосов, Юрій Вернидуб і багато інших.