Ефектний гол Левандовскі та бенефіс Дембеле: Барселона знищила Атлетік у матчі Ла Ліги (відео)

Усман Дембеле відзначився трьома результативними передачами і забитим голом у грі з "Атлетіком".

У неділю, 23 жовтня, відбувся матч 11-го туру іспанської Ла Ліги, в якому "Барселона" перемогла "Атлетік" Більбао.

Поєдинок проходив на стадіоні "Камп Ноу" і завершився з рахунком 4:0 на користь "блаугранас".

Господарі забили свій перший м'яч у дебюті зустрічі, коли на 12-й хвилині Усман Дембеле забив головою після навісу Роберта Левандовскі. На 18-й хвилині відзначився захисник Серхі Роберто, результативну передачу на свій рахунок записав вінгер Усман Дембеле.

Через чотири хвилини каталонці довели рахунок до розгрому. Цього разу гол забив польський нападник Роберт Левандовскі, черговий гольовий пас оформив Усман Дембеле. На 73-й хвилині "Барселона" забила свій четвертий м'яч у цій зустрічі завдяки зусиллям Феррана Торреса, Дембеле віддав вже третій гольовий пас у цьому матчі.

"Барселона" - "Атлетік" Більбао - 4:0

Голи: Дембеле, 13, Серхі Роберто, 18, Левандовскі, 22, Ферран Торрес, 73

"Барселона": тер Штеген, Серхі Роберто, Кунде (Алонсо, 63), Гарсія, Бальде Мартінес, де Йонг, Бускетс, Педрі (Ферран Торрес, 63), Дембеле (Торре, 77), Левандовскі (Фаті, 63), Гаві (Кессьє, 34)

"Атлетік" Більбао: Сімон, де Маркос (Лекуе, 60), Мартінес, Альварес, Берчіче, Весга, Еррера (Д. Гарсія, 21, Сансе, 60), Ієганья (Венседор, 70), В. Вільямс (Р. Гарсія, 70), А. Вільямс, Беренгер

Попередження: Бускетс, Е. Гарсія - де Маркос, Весга

Після цієї перемоги "Барселона" набрала 28 очок і зміцнилася на другій сходинці турнірної таблиці. "Атлетік", у якого в активі 18 очок, залишився на шостій сходинці.

У наступному турі чемпіонату Іспанії "Барселона" зіграє в гостях проти "Валенсії" 29 жовтня, а "Атлетік" днем пізніше прийме "Вільярреал".