Родина Шевченка вболівала за його команду в матчі зі Швецією на Євро-2020 / фото instagram.com/kristenpazik1

Дружина головного тренера збірної України Андрія Шевченка Крістен Пазік привітала свого чоловіка та його підопічних з виходом до 1/4 Євро-2020.

Читайте такожЗ'явилося відео з роздягальні збірної України після перемоги над Швецією на Євро-2020"Вітаємо всіх гравців, тренерів і колектив збірної України! Ніколи не здавайтеся", – написала вона в Instagram. У пості Крістен показала фото синів, які палко вболівають за українську команду.

Раніше журналіст Роман Бебех писав в Instagram, що сини Андрія Шевченка приїхали в Глазго, щоб наживо підтримати збірну України. Хлопці одяглися у футболки національної команди та взяли із собою синьо-жовтий прапор.

Дружина Андрія Шевченка привітала збірну України з тріумфом на Євро-2020 (фото)

Швеція - Україна: підсумки матчу

• Збірна України обіграла команду Швеції у додатковий час у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 і вийшла до чвертьфіналу турніру.
  • Основний час зустрічі в Глазго завершився з рахунком 1:1. В овертаймі перемогу українській збірній приніс Артем Довбик. Автор першого голу нашої збірної - Олександр Зінченко
  • У чвертьфіналі збірна України зіграє з Англією. Ігри наступної стадії плей-офф відбудуться 2-3 липня.