false

На вихідні дні 23-24 жовтня заплановано урочисте відкриття Академії футболу "Металіст" - ще одного приватно-міського проекту з відновлення футбольної інфраструктури Харкова. Про це повідомляє прес-служба ФК "Металіст".

За рахунок інвестицій Олександра Ярославського, президента ФК "Металіст" і групи DCH, тут побудовані 14 нових ігрових поля за найбільш передовими технологіями. "Тепер майбутні зірки Харківського та українського футболу мають можливість грати і тренуватися на полях останнього покоління від фірми Desso Sports Systems", — повідомляє офіційний сайт ФК "Металіст".

Офіційна програма відкриття академії та дводенний календар подій обнародуваний на офіційному клубному сайті ФК "Металіст".

З 10 ранку в суботу 23 жовтня поруч з територією Академії стартує міський фестиваль вуличної їжі, а на 11:00 запланована церемонія урочистого відкриття.

Центральними елементами святкування стануть футбольні поєдинки, в яких вихованці Харківської футбольної академії "Металіст" покажуть свою майстерність. О 12:00 на матч проти Сумської "Барси" вийдуть футболісти 2006-го року народження (U-16), а о 14: 00 — 2008-го (U-14). Обидва матчі пройдуть в рамках 9-го туру Еліт-ліги сезону 2021/2022. Нагадаємо, що днями харків'яни здобули 4 перемоги з 4-х над однолітками з київського "Арсеналу".

У неділю 24 жовтня з 10:00 біля Академії продовжиться фестиваль вуличної їжі, а о 18:45 дводенне святкування відкриття відродженої Академії завершиться матчем 15-го туру Першої ліги — харківський "Металіст" на рідній домашній арені прийме хмельницьке "Поділля".

Напередодні відкриття академії ФК "Металіст" також презентував відео-огляди та фоторепортаж про те, як виглядають після капітального ремонту 3-й і 4-й поверхи VIP-прибудови на Західній трибуні стадіону.