Хуг зазначив, що ОБСЄ не має забезпечувати безпеку матчу "Динамо" в Маріуполі

16:33, 19 серпня 2017
Футбол
327 0

Перший заступник СММ ОБСЄ розповів про повноваженні місії на матч, що може відбутися в Маріуполі. 

Фото УНІАН

Перший заступник СММ ОБСЄ Олександр Хуг підтвердив участь спостерігачів місії моніторингу футбольного матчу «Маріуполь» – «Динамо», повідомляє Футбольний клуб.

«Окрім завдання збору інформації на місцях, СММ покликана налагоджувати діалог. Місія звітує про події по всій Україні. Матч не є виняток. Спостерігачі будуть приймати участь і моніторити», – сказав Хуг.

Читайте такожЧлен виконкому ФФУ: Маріуполь - прифронтове місто, для "Динамо" потрібні документальні гарантії безпеки Він уточнив, що з усією інформацією можна ознайомитися у щоденних звітах місії.

Разом з тим, Хуг додав: «Хотів би прояснити, що завдання місії не лежить у забезпеченні безпеки. Ми лише здійснюємо моніторинг і спостереження».

Раніше президент ФФУ Андрій Павелко зазначав, що хоче залучити ОБСЄ щоб матч "Маріуполь" - "Динамо" пройшов у прифронтовому місті.

Як повідомляв УНІАН, київське "Динамо" відмовляється їхати в Маріуполь на матч УПЛ без гарантій безпеки з боку силових структур. У той же час, столичний клуб залишив за собою право оскаржити рішення профільного Комитетета ФФУ, котооый зобов'язав "Динамо" провести матч 27 серпня проти "Маріуполя" на полі суперника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter