Печерський суд не взяв до розгляду позов Володимира Мариновського

15:19, 18 травня 2017
Футбол
285 0

Тернопільська федерація футболу була виключена з ФФУ у квітні 2017 року. Їй заборонили проводити офіційні турніри.

Суд вирішив, що це питання - компетенція органів футбольного правосуддя / фото УНІАН

Справа, ініційована Володимиром Мариновським, екс-головою Тернопільської федерації футболу, не підпадає під юрисдикцію українського суду. Такий вердикт виніс Печерський районний суд Києва.

Тернопільська федерація футболу виключена з ФФУ в квітні 2017 року. Їй заборонили проводити офіційні турніри. Разом з тим, до складу ФФУ ввійшла інша, новостворена федерація області.

Попередній глава структури, Володимир Мариновський, не погодився з таким рішенням. Оголосив про намір подати в суд. Свій позов Мариновський супроводив коментарем про політичний характер справи, незважаючи на те, що під час Конгресу ФФУ дали вичерпну мотивацію рішення про виключення. На саме засідання суду Мариновського не пустили.

Читайте такожПрезидент ФФУ Павелко обраний в Дисциплінарний комітет ФІФА

У ФФУ заявили: "Мариновському варто відкликати позов, інакше - дискваліфікація". Це не зупинило функціонера. Він оскаржив рішення керівництва Будинку Футболу в Печерському районному суді.

Суд вирішив, що це питання - компетенція органів футбольного правосуддя. Тобто питання з виключення обласної федерації ФФУ не підпадає під пряму юрисдикцію районного суду. Остаточне рішення може прийняти Спортивний арбітражний суд в Лозанні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter