"Динамо" (U-19) - "Андерлехт" (U-19) / ФК "Динамо"

«Динамо» (U-19) провело другий матч проти однолітків з бельгійського «Андерлехта» у другому раунді Юнацької ліги УЄФА.

Поєдинок відбувся у Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського і завершився вольовою перемогою української команди з рахунком 2:1.

На 51-й хвилині рахунок відкрив гравець "Андерлехта" Антуан Колассен. Однак на 65-й хвилині Георгій Цитаішвілі результативно виконав штрафний удар - 1:1.

На 82-й хвилині захисник гостей зіграв рукою, рятуючи власні ворота після удару футболіста "Динамо". Відбулося подвійне покарання - пенальті і вилучення у складі "Андерлехта". Сергій Булеца чітко реалізував 11-метровий і приніс перемогу киянам - 2:1.

Зазначимо, що перший матч між командами завершився внічию - 1:1. Таким чином, "Динамо" (U-19) вийшло у наступний раунд. У стикових матчах українська команда зіграє з однією з команд, що посіли друге місце в групі Шляху Ліги чемпіонів УЄФА.