facebook.com/fcshakhtar

«Шахтар» обіграв «Маріуполь» у півфінальному матчі Кубка України. Матч завершився розгромною перемогою донеччан – 5:1.

На 8-й хвилині ударом зі штрафного рахунок у матчі відкрив Тайсон. "Маріуполь" незабаром відквитав гол: Ігор Тищенко після помилки Андрія П'ятова зрівняв рахунок на 22-й хвилині.

Однак потім "Шахтар" довів справу до перемоги. Марлос з передачі Миколи Матвієнка на 38-й хвилині знову вивів "гірників" вперед. В кінці першого тайму Тайсон оформив дубль ударом з лінії штрафного.

Новичок "Шахтаря" Оларенваджу Кайоде забив 4-й гол своєї команди на 74-й хвилині. А Іван Петряк, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок на 81-й хвилині.

Таким чином, "Шахтар" у фінальному матчі Кубка України зіграє з "Динамо", яке в паралельному півфінальному поєдинку перемогло "Дніпро-1".