У перервах між боєм барабану і "бойовим кличем" фанатів на площі запановувала абсолютна тиша.

Нагадаємо, поразка в чвертьфінальному матчі Євро-2016 проти збірної Франції не завадила ісландським футболістам виконати традиційний післяматчевий ритуал зі своїми вболівальниками.

Команда Ларса Лагербека поступилася у цій грі з рахунком 2:5. Таким чином, спільний "виступ" ісландських футболістів і вболівальників став останнім на турнірі, від чого вийшов ще більш зворушливим.

Для Ісландії нинішній чемпіонат Європи став першим в історії. Команда сенсаційно дійшла до чвертьфіналу, попередньо вибивши зі змагання збірну Англії.