Олександр Усик / фото скріншот

Український боксер Олександр Усик взяв участь в матчі турніру Winter Cup.

Кримчанин вийшов на заміну у поєдинку проти рівненського "Вереса" у складі житомирського "Полісся".

Усик з'явився на полі на 77-й хвилині, замінивши екс-форварда збірної України Пилипа Будківського. Боксер зіграв у нападі.

"Полісся" перемогло з рахунком 2:1, а голи були всі забиті ще до появи Усика на полі. Відомий блогер Дмитро Поворознюк провів усю гру на лаві запасних "Вереса".

Зазначимо, що Усик в дитинстві (до 15 років) займався футболом у сімферопольській "Таврії". "Полісся" пішло на зимову перерву на дев'ятій позиції в турнірній таблиці Першої ліги України.

Winter Cup-2022: що потрібно знати про турнір

• Winter Cup-2022 - футбольний турнір, організований телеканалом "Футбол 1/2/3".
  • Турнір проходить в турецькому місті Белек з 3 по 12 лютого.
  • На Winter Cup-2022 візьме участь чотири команди - по два представники від Першої ліги та УПЛ: Металіст (Харків), Полісся (Житомир), Чорноморець (Одеса) та Верес (Рівне).
  • Турнір проводиться за системою - кожен з кожним. Сумарно буде зіграно шість матчів. Переможцем турніру стає команда, яка набрала найбільшу кількість очок.
  • Призовий фонд зимового турніру складе 10 тисяч доларів.