Усик допомагав військовим, їздив на передок / фото REUTERS

Український футболіст Роман Зозуля розповів про дружбу з чемпіоном WBA, WBO та IBF у суперважкій вазі Олександром Усиком.

Цитує Зозулю "Трибуна".

"2014-2015 рік - Усик їде через Дніпро в АТО і набирає мене. Якби у нього було інше бачення, було б щось інше всередині, то я не думаю, що він би їздив в АТО на передок і віз би допомогу хлопцям на нульові позиції. Він дуже добре спілкується з львівськими прикордонниками. Навряд, вони б спілкувались з тим, хто за "русский мир".

Відео дня

Якщо не помиляюсь, в першому інтерв’ю, коли у нього спитали, чий Крим, він сказав, що український. І потім журналісти на кожній прес-конференції кричали: "Чий Крим?". Він сказав, що Крим божий, що Крим – кримчан, ще щось.

Мені б не важко було повторяти. Я з 2014 року казав, хто напав на Україну, що Путін х###о. Але він боксер, у нього інший характер. Він почав злитися на ці запитання. Я також не розумію. У нього питали, чий Крим, а багатьом футболістам та тренерам навіть не задавали це питання. Я не чув, щоб у збірній України хтось раніше казав, як зараз, що у нас війна.

Так, у нього були неоднозначні ситуації з цими батюшками. Це його бачення. Але Усик допомагав військовим, їздив на передок. Тому ми й дружили, бо я знав, що у нього всередині", - розповів Зозуля.

Раніше Зозуля розповів про чеського воротаря, який багато допоміг воїнам ЗСУ.

Вас також можуть зацікавити новини: