![Владислав Сіренко / фото facebook . vladislavsirenko Владислав Сіренко / фото facebook . vladislavsirenko](https://images.unian.net/photos/2022_04/1650633353-3982.jpg?0.22041432445574682)
Український боксер суперважкої ваги Владислав Сіренко висловився про дії полку "Азов", який обороняє Маріуполь від російських загарбників.
У своєму Instagram непереможний боксер опублікував пост, в якому відзначив героїзм воїнів "Азова".
"Гордість жити з цими хлопцями в один час і в одній країні. Про них складатимуть легенди.
"Азов"! Сила, дух, свобода, безстрашність. Відданість своїй державі до кінця", - написав Сіренко.
![instagram.com/vladsirenkoboxing instagram.com/vladsirenkoboxing](https://images.unian.net/photos/2022_04/1650633416-8563.jpg?0.15960767089750583)
Бійці "Азова" разом з іншими формуваннями ЗСУ продовжують героїчно стримувати окупантів у заблокованому Маріуполі.
Раніше УНІАН повідомляв, що київське "Динамо" скасувало благодійний поєдинок з румунським клубом "Стяуа" через висловлювання його президента, який назвав полк "Азов" нацистами.
Блокада Маріуполя: що відомо
- З перших днів вторгнення Маріуполь є найгарячішою точкою в Україні. У місті зруйновано 90% всіх будівель. Бої не припиняються. Місто постійно бомблять. У Маріуполь неможливо доставити ні їжу, Ні медикаменти. Місто знаходиться в блокаді.
- Останнім часом в Маріуполі окупанти б'ють бомбами по "Азовсталі" стріляють з артилерії і танків по житловому сектору. Частина міста вже знаходиться під контролем росіян.