Основний і додатковий час першого матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу, Німеччина – Аргентина, закінчився внічию 1:1. Обидва голи було забито в другому таймі – аргентинець Роберто Айала відзначився після подачі кутового, а німець Мирослав Клозе головою завершив комбінацію за участю Міхаеля Баллака і Тіма Боровського.

Аргентинці діяли технічніше, але в першому таймі єдиний шанс відкрити рахунок був у німців – Баллак ударом головою мало не влучив у праву дев`ятку. Перший гол був забитий на самому початку другої половини зустрічі – Хуан Роман Рікельме виконав подачу з штрафного, і Айала виграв верхову дуель у Клозе – 1:0.

Німці відігралися, також перегравши захист суперника на "другому поверсі". Баллак навісив з лівого флангу, Боровський скинув, а Клозе випередив Габріеля Хайнце – 1:1. Для Клозе цей гол став вже п`ятим на турнірі.