Reuters

Сьогодні програма олімпійського дня для українських спортсменів виглядає дуже насиченою, українці братимуть участь у розіграші відразу дев'яти комплектів медалей. Є всі підстави сподіватися, що олімпійський день для нашої країни пройде вдало.

Перший вид спорту, на який слід звернути увагу - академічне веслування. Тут виступають і чоловіча, і жіноча парні четвірки, які у кваліфікації змагань посіли відповідно п'яте і друге місце.

Також можна сподіватися на медаль в шосейному велоспорті, де у своєму коронному виді програми виступатиме чемпіонка світу 2014 року Ганна Соловей.

Однак головна подія олімпійського дня в Україні має розпочатися о 22:00, коли стартує фінал індивідуальних змагань з багатоборства у спортивній гімнастиці. Сюди, нагадаємо, пробився Олег Верняєв, який у кваліфікації став найкращим серед всіх спортсменів.

Ще одна важлива подія для пройде в немедальных змаганнях. Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка вчора сенсаційно вибила з турніру Серену Вільямс, зіграє у чвертьфіналі турніру з 14-ю ракеткою світу Петрою Квітовою з Чехії.