Михайло Романчук / фото REUTERS

Плавець Михайло Романчук завоював першу срібну медаль для України на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Спортсмен подолав дистанцію у 1500 метрів за 14:40:66.

Як зазначив Романчук, він задоволений другим місцем та вже мотивований на наступний сезон й олімпійський цикл.

"Ми приїхали до Японії 12 липня, тому трохи організм звик до цього часу й режиму, але біологічний годинник ніяк не обдуриш. Важко, але, як я і говорив, всі в однакових умовах. Мені нема на що скаржитися. У мене дві медалі – "срібло" та "бронза". Був би ще один заплив – завоював би "золото". На жаль, його немає. Проаналізуємо з тренером виступ і помилки. Будемо їх враховувати, рухатися далі", – прокоментував спортсмен, передає "Суспільне".

У фіналі запливу чоловіків вільним стилем взяли участь двоє українських плавців - Михайло Романчук та Сергій Фролов.

Перше місце посів американець Роберт Фінке, друге - Михайло Романчук, а третє - Флоріан Веллброк з Німеччини. Сергій Фролов фінішував восьмим.

Читайте такожГероїчний камбек та шалений трилер: Світоліна стала бронзовою призеркою ОлімпіадиДля України це перше "срібло" на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени завоювали п'ять бронзових медалей.

До цього Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, встановивши Олімпійський та національний рекорд.

Він пробився у півфінал з результатом 7.41.28.