Євгенія Бреус / фото REUTERS

Фехтувальниця Євгенія Бреус принесла Україні першу медаль на Паралімпіаді в Токіо.

Бреус завоювала бронзову нагороду у фехтуванні на шаблі на візках класу А.

У поєдинку за третє місце українка здолала представницю Угорщини Єву Хаймаші. Бреус перемогла з рахунком 15:10.

Для Бреус це друга медаль на Паралімпійських іграх. У 2016 році в Ріо вона також завоювала бронзу.

Слідом ще одну нагороду Україні приніс плавець Антон Коль. Він став срібним призером на дистанції 100 метрів на спині в класі S1 з вродженою вадою опорно-рухового апарату.

Україна на Паралімпійських іграх у Токіо: головне

• Паралімпіада стартувала 24 серпня і пройде до 5 вересня
  • Паралімпійська збірна України вирушила на Ігри 13 серпня.
  • Україну на змаганнях представлять 143 спортсмени в 15 видах спорту. Найбільше представництво в України в плаванні (40 спортсменів) та легкій атлетиці (32).