Збірна Швеції-новий чемпіон Європи / фото REUTERS

У неділю, 30 січня, в рамках чоловічого чемпіонату Європи-2022 з гандболу, який пройшов в Угорщині та Словаччині, були зіграні фінал і матч за третє місце.

У вирішальному поєдинку континентальної першості збірна Швеції завдала поразки Іспанії з різницею в один м'яч і стала переможцем Євро-2022 з гандболу.

Після першої половини матчу іспанці вели в рахунку 13:12, але в другому таймі шведи зуміли вирвати перемогу. Причому переможний м'яч скандинави закинули з 7-метрового на останніх секундах.

Чемпіонат світу 2022 з гандболу. Фінал

Швеція - Іспанія - 27:26 (12:13)

У матчі за третє місце знадобився овертайм - Данія завоювала бронзові медалі, обігравши Францію (35:32).

Франція - Данія - 32:35 OT (14:13, 29:29)

Нагадаємо, збірна України не змогла подолати попередній етап, зайнявши останнє місце в групі з Сербією, Хорватією та Францією. Українці програли всі три поєдинки.

Євро-2022 з гандболу: що треба знати

• 15-й чемпіонат Європи з гандболу проходив з 13 по 30 січня в Словаччині та Угорщині.
  • 24 збірні брали участь у змаганнях. Вони були поділені на 6 квартетів. По дві кращих команди з кожної групи виходили в наступний етап - головний турнір.
  • У головному турнірі команди були розділені на дві групи по 6 колективів. У півфінал виходили по дві кращих команди з груп, а треті місця грали матч за 5-е місце.
  • Переможцем минулого чемпіонату Європи була Іспанія.