Ігор Рейзлін проти Романа Канноне / фото REUTERS

Продовжує тривати індивідуальний олімпійський турнір в чоловічій шпазі. На стадії півфіналу українець Ігор Рейзлін програв французу Роману Канноне.

Зустріч завершилася у другій партії з рахунком 15:10 на користь Канноне.

37-річний Рейзлін тепер проведе поєдинок за третє місце. Старт орієнтовно о 14:20. Сперечатися за бронзову нагороду українець буде з представником Італії Андреа Сантареллі.

Канноне в фіналі буде фехтувати за золоту медаль з угорцем Гергеєм Шикоши.

Україна на Олімпіаді в Токіо: головне

• На Олімпіаді в Токіо Україну представляють 157 спортсменів. Вони виступлять у 29 видах.
  • На церемонії відкриття Ігор прапор України несли Олена Костевич та Богдан Нікішин.

• За золоті медалі на Олімпіаді українські спортсмени отримають 125 тисяч доларів, за срібні - 80, за бронзові - 55.

• Першу медаль в Токіо Україні принесла дзюдоїстка Дар'я Білодід. Вона виграла бронзу.

• Павло Коростильов та Олена Костевич посіли четверте місце в кульовій стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.