Жан Беленюк / фото REUTERS

Для золотого медаліста Олімпіади в Токіо, нардепа Жана Беленюка найскладнішою перешкодою на шляху до перемоги в турнірі виявилися шалений психологічний тиск, що заважав налаштуватися на перемогу, і травма, отримана напередодні змагань.

Про це олімпійський чемпіон розповів під час урочистого заходу з нагоди 30-річчя Національного олімпійського комітету, організованого за підтримки групи "Метінвест", повідомляє "24 канал".

"Перша сутичка була з чинним чемпіоном Європи. З людиною, з якою нещодавно програв. Звичайно, це ще лягало додатковим тягарем", - пояснив Беленюк, який незважаючи на серйозну травму плеча, отриману напередодні Олімпіади в Токіо, і неймовірний фізичний біль, все ж завоював олімпійське золото для України.

Відео дня

Зазначимо, група компаній "Метінвест" давно підтримує олімпійців і спортивний рух. Так, працівники підприємств групи цілими сім'ями беруть участь у власних олімпіадах з різних видів спорту – Metinvest Steel Games. На підприємствах групи працює 40 заслужених майстрів спорту, серед яких є багаторазові чемпіони світу з гирьового спорту, армреслінгу та силового багатоборства. В цілому за 15 років група "Метінвест" виділила понад 255 мільйонів гривень на розвиток культури і спорту в містах, де працюють підприємства компанії.