stadiums.at.ua

25 червня держпідприємство "Харків-Арена" на підставі проведеної оцінки прийняло базу на свій баланс. Про це повідомив директор підприємства Сергій Родіонов. 

"База "Металіста" являє собою виключно затребуваний харків'янами об'єкт і тому є важливою частиною спортивної інфраструктури. В даний момент на території бази тренуються і проживають - основний склад Металіст-1925, жіноча команда Житлобуд, діти з дитячої школи Бенфіки і чотири вікові групи дитячої школи Авангарду, та інші. Спортсменів дуже і дуже багато - і дорослих, і дітей. База знаходиться у "вбитому" стані. При такій постійній завантаженості і надалі від полів нічого не залишиться. Їх необхідно терміново відновлювати: сіяти новий газон, вносити велику кількість добрив, приводити в порядок систему поливу. Техніка для догляду за полями потребує капітального ремонту або заміни. Вимагають ремонтних робіт внутрішні приміщення, покрівля, потрібно упорядкувати територію", - розповів він.

Як відомо, ДП "Харків-Арена" існує вже близько року. Однак почало займатися цільовою діяльністю тільки завдяки відповідним рішенням голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук.

Відео дня

Відродження бази "Металіста" у Високому надалі стане одним з проектів приватно-міського партнерства з відновлення спортивної інфраструктури - після того, як Кабінет Міністрів прийме відповідне рішення про передачу майна в міську власність.

Як відомо, станом на сьогоднішній день вже ведуться активні роботи на полях дитячої футбольної академії «Металіста». На стадіоні "Металіст" демонтовані всі застарілі елементи західної трибуни, тут же переобладнуються підтрибунні приміщення, розпочато реконструкцію північної трибуни, готується до відкриття Metalist Fun Store на південній трибуні. "Вперше за довгі 12 років фарбується наш улюблений "павучок", адже його колір з початкового синього після багатьох років забуття перетворився на рудий", - йдеться в репортажі про хід робіт, розміщеному на сайті ФК "Металіст".