Норвежець Бе виграв спринтерську гонку етапу КМ / Reuters

В австрійському Хохфільцені завершилася чоловіча гонка переслідування етапу Кубка світу з біатлону, в якій перемогу здобув Йоханнес Бе з Норвегії, повідомляє офіційний сайт змагань.

Найкращий з українців Дмитро Підручний фінішував на 12-му місці.

У важких умовах - снігопад та сильний вітер - норвежець допустив три промахи на чотирьох вогневих рубежах, але зумів утримати свою перевагу здобуту після спринту. Він, як стартував першим, так і фінішував, подолавши дистанцію за 36 хвилин 41,1 секунди.

Друге місце у Якова Фака зі Словенії, а в боротьбі за 3-е місце француз Мартен Фуркад обігнав Сімона Шемпа з Німеччини.

Українець Дмитро Підручний стабільно допускав по 1 промаху на кожному з 4 вогневих рубежів і, в підсумку, відкотився зі стартового 12-го на 18-е місце.