179 спортсменів представлять Україну на Всесвітній літній Універсіаді

12:59, 10 серпня 2017
Інше
98 0

Українська команда посилена олімпійським чемпіоном Олегом Верняєвим та призером Ігором Радівіловим.

Eurosport

З 19-го по 30 серпня у китайському Тайбеї проходитиме 29 Всесвітня літня Універсіада, яка збере понад 12 тисяч атлетів зі 160 країн світу.

Як повідомляє офіційний сайт НОК, Україну на цих стартах представлятиме 179 студентів-спортсменів з 55 ВИШів, які вестимуть боротьбу у 14-ти з 22 видів спорту. А саме: баскетболі (чол.), важкій атлетиці, волейболі (жін., чол.), спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тхеквондо, фехтуванні, футболі та ушу.

Найтитулованішими у нашій команді є олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст – Ігор Радівілов.

Раніше на світовий та європейський подіуми підіймались: плавці Андрій Говоров, Михайло Романчук, стрибуни у воду Олександр Горшковозов, Олег Колодій, Максим Долгов, Вікторія Кесар, стрілки з лука Георгій Іваницький, Лідія Січенікова, тхеквондистка Ірина Ромолданова, представники фехтування Анатолій Герей, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, важкоатлетка Ірина Деха, легкоатлетки Ірина Геращенко, Ольга Бібік та інші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter