Reuters

У Будапешті завершився фінал дистанції 50 метрів батерфляєм у плаванні на Чемпіонаті світу з водних видів спорту, де українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль, повідомляє офіційний сайт турніру.

Українець проплив дистанцію за 22.84 секунди.

Наш спортсмен невдало стартував, дуже швидко виринувши з води і зробивши тим самим грубу помилку. Втім, на середині басейну (25 метрів) він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції. У кінцівці Говоров знову допустив грубу помилку, не потрапивши в дотик, і поступившись основним опонентам.

Читайте такожУкраїнські синхроністки вперше завоювали срібло Чемпіонату світу з водних видів спортуПеремогу здобув Бенджамін Проуд з Великобританії - 22,75 секунди, друге місце у Ніколаса Сантоса з Бразилії - 22,79.

Медаль Говорова стала восьмою для збірної України на турнірі в Будапешті.

Як повідомляв УНІАН, чемпіонат світу з водних видів спорту проходить у Будапешті з 14 по 30 липня.