odessa-life.od.ua

У суботу в хорватському Спіліті, в передостанній день чемпіонату Європи з важкої атлетики українка Анастасія Лисенко виборола три срібні нагороди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Змагання проводилися у суперважкій категорії понад 90 кілограмів.

Лисенко посіла друге місце у кожній вправі, спочатку піднявши над головою 125 кг у ривку, а потім додавши до них 152 кг у поштовху. У сумі показник нашої спортсменки склав 277 кг, що також стало другим результатом у підсумковому заліку. Таким чином, українська спортсменка виборола три срібні нагороди чемпіонату континенту.

Читайте такожУкраїнець Пелешенко виграв у росіянина золото чемпіонату Європи з важкої атлетикиНадвисокий результат продемонструвала цього разу росіянка Тетяна Каширіна, здобувши три золоті медалі (137 ривок, 180 поштовх і 317 кг у підсумку).

Третє місце - за Крістіною Магат з Угорщини.

Ще одна українська учасниця - Ганна Макарова опинилася на шостому місці у кожному заліку.