Тренери національних збірних України будуть отримувати до 30 тисяч гривень в місяць - Мінмолодьспорт

16:32, 23 лютого 2017
Інше
131 0

У міністерстві розроблений проект постанови про надбавки тренерам.

Фото УНІАН

Міністерством молоді та спорту України розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати надбавки тренерів штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту», повідомляє офіційний сайт Міністерства з посиланням на міністра Ігоря Жданова.

Прийняття Постанови дозволить суттєво підвищити оплату праці видатних тренерів України, які є членами штатних збірних команд, до 30тисяч гривень в місяць.

Найближчим часом Уряд планує розглянути цей документ.

Читайте такожМінмолодьспорту України зробить все для захисту прав шашиста Анікєєва, міністр - ходотайствует про високої державної нагороди для спортсмена «Завдяки спільним зусиллям Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету України, особисто Сергія Бубки та небайдужих народних депутатів – необхідні для цього кошти у розмірі 63,6 млн грн. передбачені в держбюджеті на 2017 рік. Це бюджетна програма Мінмолодьспорту: «Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту», – зазначив Ігор Жданов.

Міністерство молоді і спорту має намір приділяти особливу увагу створенню гідних умов для роботи видатних тренерів, які працюють з національними збірними командами України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter