Українці програли всі три матчі в нинішньому році / rugby.org.ua

У третьому для себе матчі чемпіонату Європи в дивізіоні «Трофі» чоловіча національна збірна України в Нових Аненах програла команді Молдови, повідомляє Федерація регбі України.

«Синьо-жовті» на виїзді не змогли стримати господарів поля, яким програли з підсумковим рахунком 15:54.

Суперник буквально зім'яв оборону українців у першому таймі, обігравши їх з рахунком 28:0. У другому таймі пішла більш відкрита гра. Молдавани набрали 26 очок, але, в свою чергу, дозволили супернику набрати 15 балів.

Для української дружини програш в Молдові став вже третім поспіль. У двох стартових поєдинках чемпіонату Європи наші регбісти також поступилися своїм суперникам: на виїзді - збірній Польщі (0:22), а вдома - Нідерландам (12:54).

Наступна гра чемпіонату Європи в дивізіоні «Трофі» з участю української збірної відбудеться вже в 2017 році. 11 березня підопічні Валерія Кочанова в Женеві зустрінуться зі швейцарцями.