Юлія Джима завоювала бронзу гонки в Шушене / biathlon.com.ua

В Шушені (Норвегія) завершилася перша біатлонна гонка сезону 2016/17 в рамках традиційного передсезонного турніру, де призове 3-тє місце посіла українська олимпийска чемпіонка в естафеті Юлія Джима, повідомляє Федерація біатлону України.

Окрім значної армії норвезьких спортсменок, своїми основними складами були представлені команди Франції (за винятком Марі Дорен-Абер), України, Латвії, Литви, плюс в гордій самоті представляла Німеччину Міріам Гесснер.

Юлія Джима показала найкращий результат серед українок, з одним промахом увійшовши в трійку найсильніших. Вдалі виступи Джими в Шушені вже стають доброю традицією - рік тому Юля тут стала переможницею мас-старту. Дуже гідно виглядала і Олена Підгрушна, яка також з одним колом штрафу замкнула шістку кращих. Відзначимо також місця в топ-20 Анастасії Меркушиної і Яни Бондар і не по роках зрілий виступ самої юної з наших учасниць – Христини Дмитренко, абсолютно не знітившийся в компанії куди більш досвідчених суперниць.

А перемогла в гонці висхідна зірка французької команди Жюстін Бреза – на відміну від основних конкуренток, вона зуміла обійтися без штрафних кіл і показала на фініші результат на 23 секунди швидше головної надії місцевих уболівальників Тіріл Екхофф.