Кайса Макарайнен / biathlonworld.com

Етап Кубка світу з біатлону в Поклюці завершився жіночою гонкою переслідування, в якій тріумфувала фінка Кайса Макарайнен. Переможниця вчорашнього спринту впевнено виграла друге золото поспіль, показавши результат 29:16.9. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Другу сходинку з відривом у 41,3 секунди зайняла італійка Доротея Вірер, а бронзова медаль на рахунку словацької спортсменки Пауліни Фіалкової.

Жодній з українок, які стартували, не вдалося потрапити до топ-20.

Найбільші надії українські вболівальники пов'язували з Оленою Підгрушною, яка фінішувала 7-ю у спринті. Проте капітан жіночої команди не зуміла показати гідний результат, в першу чергу в швидкості по дистанції. Підгрушна пройшла чисто перших три кордони, проте на останньому двічі помилилася. Не показала Підгрушна і свого фірмового останнього кола. Підсумковий результат - 27-е місце.

Трохи кращий результат показала Юлія Джима, яка стартувала 20-ю. Відпрацювавши чисто на вогневих рубежах, Джима фінішувала 24-ю.

Єдиною з наших дівчат, хто зуміла досягти прогресу, виявилася Анастасія Меркушина. У неї, як і у Підгрушної, два промахи на вогневих рубежах, але рух вгору з 46-го місця у спринті до 37-го - в персьюті. А ось Валі Семеренко поки вхід у сезон дається важче за інших. Вона припинила боротьбу і не стала фінішувати в гонці, в якій спочатку мала шанси на кубкові очки, маючи 25-й стартовий номер.