Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик / sportonline.ua

Українська пара стрибунів у воду Вікторія Кесар/Станіслав Оліферчик стала бронзовими призерами чемпіонату Європи-2018 з водних видів спорту в Глазго.

Як повідомляє офіційний сайт турніру, у фіналі змагань з синхронних стрибків з триметрового трампліну у змішаних командах українці набрали 291.81 бали, поступившись лише британській парі Грейс Рід/Росс Хаслам (308.67 балів) і німцям Тіні Пунзель і Лу Массенбергу (313.50 балів).

Це друга медаль для України зі стрибків у воду. Раніше українській збірній підкорилося золото в міксті - перемогу здобули Олег Колодій і Софія Лискун.

У загальному заліку з усіх видів спорту на чемпіонаті Європи Україна посідає 7-му сходинку. В активі "синьо-жовтих" 6 золотих, 10 срібних і 3 бронзових медалі.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить в Глазго з 2-го по 12 серпня.