Нікішин і його партнери по команді програли збірній Китаю / prosportua.com

В Усі (Китай) триває чемпіонат світу з фехтування, де в командній першості збірна України не змогла вийти у чвертьфінал у чоловічій шпазі і жіночій рапірі.

Шпажисти програли команді Китаю, рапіристки - збірній Росії, повідомляє офіційний сайт змагань.

Рапіристки в 1/16 фіналу командного турніру впевнено обіграли збірну Тайваню - 45:30. Але, потім, у матчі 1/16 фіналу безславно поступилися команді Росії - 26:45.

У свою чергу, шпажисти у 1/16 фіналу у впертій боротьбі обіграли команду Нідерландів - 39:37, а вже в 1/8 програли збірній Китаю - 36:45.

Таким чином, збірна України залишається з двома бронзовими нагородами після розіграшу 10 комплектів нагород.