noc-ukr.org

У Мілані завершилися змагання в короткій програмі у чоловіків в рамках чемпіонату світу з фігурного катання, де українець Іван Павлов не зміг потрапити у фінал турніру - довільну програму.

Наш спортсмен отримав від суддів за свій прокат 64,18 бала і посів підсумкове 29-е місце, в той час як у фінальний раунд змагань проходили 24 кращих спортсмена, повідомляє офіційний сайт турніру.

Проміжне лідерство на рахунку Натана Чена з США (101,94 бала), який випереджає Михайла Коляду з Росії (100,08) і ще одного американця Вінсента Жоу (96,78).

Чемпіонат світу з фігурного катання проходить у Мілані (Італія) з 21 по 24 березня.