Антон Шипулін (в центрі) переміг на етапі Кубка світу / REUTERS

Українські біатлоністи опинилися поза топ-50 спринтерської гонки на етапі Кубка світу у фінському Контіолахті, а перемогу святкував росіянин Антон Шипулін, для якого це перший виграш у сезоні, повідомляє офіційний сайт змагань.

Відсутність в гонці Мартена Фуркада подарувала шанс Йоханнесу Бьо ліквідувати 54-очкове відставання і вийти на перше місце в загальному заліку Кубка світу. Для цього норвежцю треба було фінішувати не нижче другого місця, але бажано — перемагати. Однак два промахи на стрільбі стоячи відкинули норвежця на четверте місце, на якому він і завершив гонку.

А перемогу святкував росіянин Антон Шипулін, який приніс своїй країні перше біатлонне золото в цьому сезоні. На 6 секунд росіянин випередив представника Латвії Андрейса Расторгуєвса. Бронзовим призером спринту став француз Кантен Фійон Майї.

Легендарний норвежець Оле Ейнар Бьорндален зумів показати кращий результат в сезоні - він опинився на 12-му місці.

Що стосується українців, то це був черговий провал від чоловічої збірної. Найвище місце - у Володимира Семакова (53), ще гірше виступили Артем Прима (57), Дмитро Підручний (61), Руслан Ткаленко (73) та Артем Тищенко (78).