Кривоніс здобула першу нагороду для України на юніорському ЧС / biathlonworld.com

В Отепя (Естонія) завершилися індивідуальні гонки в рамках юніорського чемпіонату світу з біатлону, де срібло у дівчат завоювала представниця України Ганна Кривоніс, повідомляє офіційний сайт змагань.

Кривоніс пройшла дистанцію з двома промахами на вогневих рубежах і 2 хвилинами штрафу, і стала срібним призером, випередивши на 15,3 секунди промахнувшуюся три рази росіянку Ірину Казакевич, стала бронзовим призером.

Читайте такожПрезидент федерації біатлону: після останніх публікацій в пресі Джима думає про завершення кар'єриЧемпіонкою світу в цій дисципліні стала Каміла Жук з Польщі, яка з двома промахами випередила своїх головних суперниць більше, ніж на 3 хвилини.