Україна на Олімпіаді в Токіо: де дивитись записи та результати змагань

Наразі на Олімпіаді в Токіо українська олімпійська збірна завоювала 7 нагород, серед яких: одна срібна — Михайло Романчук (плавання, 1500 м), та шість бронзових —  Дар’я Білодід (дзюдо), Ігор Рейзлін (фехтування), Олена Костевич і Олег Омельчук (кульова стрільба, змішана команда), Михайло Романчук (плавання, 800м), Алла Черкасова (вільна боротьба) та Еліна Світоліна (теніс).

Олімпіада в Токіо сповнена історичних подій для України. Вперше за історію незалежності були здобуті нагороди у жіночому дзюдо та тенісі. Медаль у чоловічій шпазі востаннє була завойована українцем більш ніж 50 років тому, а нагороду в плаванні наші спортсмени не отримували 17 років.

Попереду на нас чекають важливі виступи українських борців і боксерів, а також змагання з карате, легкої атлетики, синхронного плавання та багато іншого.

Відео дня

Підтримувати олімпійську збірну України в Токіо можна разом із національним онлайн-кінотеатром SWEET.TV, що нещодавно став офіційним партнером Національного олімпійського комітету України. На сервісі можна дивитися прямі трансляції Олімпіади в Токіо в ефірі каналу UA: Перший і в записі до 7 діб. Детальний розклад трансляцій Олімпіади Токіо-2020, а також записи попередніх виступів ви знайдете за посиланням.

Приємним подарунком від SWEET.TV для спортсменів-олімпійців стали сертифікати, що відкривають доступ до 260+ телеканалів і 10 000+ фільмів без доплат. Слід зазначити, що всі нові абоненти сервісу отримують доступ до контенту на SWEET.TV безкоштовно впродовж перших 7 діб.

Дивитися телеканали і фільми онлайн