Льюїс Хемілтон / Reuters

У Мехіко завершилась кваліфікація Гран-прі Мексики чемпіонату світу з автоспорту у класі Формула-1, де кращий результат показав пілот "Мерседес" Льюіс Хемілтон, повідомляє офіційний сайт змагань.

Хемілтон своє найшвидше коло проїхав за 1 хвилину 18.704 секунди.

Британський пілот випередив свого основного суперника в нинішньому сезоні лідера загального заліку та партнера по "Мерседес" німця Ніко Росберга на 0.254 секунди.

Другий ряд стартового поля займуть пілоти "Ред Булл" - Макс Ферстаппен (0,350 сек. відставання) і Даніель Ріккардо (0,429). Замкнув п'ятірку найсильніших Ніко Хюлькенберг з "Форс Індіа", а пілоти "Феррарі" Кімі Райкконен і Себастьян Феттель зайняли, відповідно, 6-7 місця.

Гонка Гран-прі Мексики пройде в неділю, 30 жовтня.