Пілоти "Мерседес" назвали старти вирішальним чинником у боротьбі за титул

17:16, 16 вересня 2016
Мотор
74 0

Хемілтон та Росберг ведуть гостру боротьбу за титул в особистому заліку.

Reuters

Пілоти команди Формули-1 "Мерседес" Льюїс Хемілтон і Ніко Росберг вважають, що вирішення суперечки про те, хто з них у підсумку стане чемпіоном сезону-2016, буде залежати від вміння кожного з двох гонщиків в такому важливим компоненті будь-якого Гран При, як старт, повідомляє Motorsport.

В даний час обидва пілоти ведуть гостру боротьбу за титул в особистому заліку. Напередодні Гран Прі Сінгапуру Хемілтона і Росберга розділяють лише два очки.

Після недавніх етапів, в яких вдалими стартами відзначилася як Льюїс, так і Ніко, вони вважають, що така нестабільність може в підсумку мати вирішальне значення в боротьбі за титул чемпіона Формули 1.

Відповідаючи на питання про те, чи подобається йому непередбачуваність, обумовлена в цьому році новими правилами старту, Хемілтон сказав: «Взагалі-то не дуже. Якщо оцінювати мій сезон, то виявляється, що я можу втратити титул тільки через невдалі старти. Достатньо подивитися на кількість поулів в моєму виконанні і кількість гонок, які я програв на старті. Спочатку ти працюєш щосили протягом усього уїк-енду, а потім дві секунди на перших метрах визначають який-небудь результат гонки».

У свою чергу Росберг підкреслив, що невдалий старт напарника в Монці зовсім не забезпечив йому психологічної переваги над британцем. «Вибачте, але я так не думаю, – сказав Ніко. – Зрозуміло, я усвідомлюю, що процедура старту – це постійне випробування, яке не стає легше. Тому даний елемент вимагає до себе особливої уваги. Не так давно мені вдалися кілька хороших стартів, що не може не радувати. У той же час, на етапах в Хоккенхаймі та Угорщині я, навпаки, провалив початок гонки, так що це дійсно гарне випробування для пілотів».

Як повідомляв УНІАН, гонка Гран Прі Сінгапуру відбудеться 18 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter