Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Італії / REUTERS

Пілот «Мерседеса» Льюїс Хемілтон здобув перемогу в гонці на Гран-прі Італії. Друге місце дісталося пілоту «Феррарі» Кімі Райкконену, який напередодні був першим в кваліфікації.

Третім фінішував гонщик «Ред Булл» Макс Ферстаппен, проте по ходу гонки голландець отримав п'ятисекундний штраф за некоректну боротьбу з Валттері Боттасом і поступився у протоколі третім місцем фінському пілоту «Мерседеса», пропустивши вперед ще і Себастьяна Феттеля.

10. Ленс Стролл («Вільямс») +1 коло

Не фінішували: Даніель Ріккардо («Ред Булл»), Фернандо Алонсо («Макларен»), Брендон Хартлі («Торо Россо»).

Після даного етапу Льюїс Хемілтон зміцнив лідерство в загальному заліку чемпіонату світу Формули-1. В його активі стало 256 очок. Друге місце займає Себастьян Феттель, поступаючись Хемілтону 30 очок. На третій позиції знаходиться Кімі Райкконен, випереджаюче Валттері Боттаса і Макса Ферстаппена. На рахунку Кімі 164 очки.

У Кубку конструкторів після етапу в Угорщині лідирує «Мерседес», друге місце займає «Феррарі», третє — «Ред Булл».