Льюїс Хемілтон / REUTERS

Пілот команди «Мерседес» Льюїс Хемілтон здобув перемогу в гонці на Гран-прі Угорщини на чемпіонаті Формули-1. Друге місце дісталося пілоту «Феррарі» Себастьяну Феттелю, третім фінішував його напарник Кімі Райкконен.

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Відзначимо, що по ходу останніх кіл гонки Валттері Боттас зіткнувся спочатку з Себастьяном Феттелем, а потім і з Даніелем Ріккардо.

У загальному заліку розрив між Льюїсом Хемілтоном і Себастьяном Феттелем зріс до 24 очок. Кімі Райкконен, що йде третім, поступається лідеру майже 70 балами. Замикають п'ятірку найсильніших Валттері Боттас і Даніель Ріккардо.

У Кубку конструкторів перевагу «Мерседеса» над «Феррарі» складає 10 очок. Далі розташувалися «Ред Булл» і «Рено», а п'яту сходинку в боротьбі з «Форс Індія» повернув собі «Хаас».

Наступний етап Формули-1, Гран-прі Бельгії, відбудеться через чотири тижні - 26 серпня.